wordpress

O firmie

o firmie header

Firma EKOLIDER obecna jest na rynku od 1987 roku. Posiadamy wykwalifikowana kadrę, specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie profesjonalnie i solidnie wykonać powierzoną usługę. Dodatkowym atutem firmy są konkurencyjne ceny na świadczone usługi. Obsługujemy juz ponad 20 Gmin i Miast w obrębie 5 Powiatów. Łącząc pasję z ciężką pracą i inwestując rozwój technologiczny staliśmy się  Liderem w branży.

 

CO NAS WYRÓŻNIA

  • RZETELNA I KOMPLEKSOWA OFERTA

  • GWARANCJA USŁUG WYSOKIEJ JAKOŚCI

  • TERMINOWOŚĆ

  • DBAŁOŚĆ O KLIENTA

  • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I ZAANGAŻOWANIE


HISTORIA FIRMY

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1987 roku, działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Od początku działalności właścicielem jest Jarosław Wygladała.

 

W początkowym okresie zajmowało się wyłącznie świadczeniem usług transportowych. Z biegiem czasu wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, zakres działalności został zmieniany. Początkowo obejmował usługi asenizacyjne w późniejszym okresie dodatkowo wywóz i zagospodarowanie nieczystości stałych.

 

Obecnie działalność obejmuje kompleksowa obsługę prywatnych kontrahentów jak również firm, urzędów i podległych im jednostek w zakresie gospodarki nieczystościami stałymi i płynnymi w tym odbiór i zagospodarowanie surowców wtórnych.

 

Siedziba firmy niezmiennie od 1987 roku pozostaje Lucin (gm. Garwolin, powiat garwoliński, woj. mazowieckie). Początkowo w/w usługi prowadzone były głównie na terenie gminy i miasta Garwolin. W miarę upływu czasu, poznawanie rynku, uzupełniania zaplecza technicznego działalność został rozszerzona na inne gminy powiatu Garwolin. Obecnie przedsiębiorstwo prowadzi obsługę w zakresie wywozu i zagospodarowania nieczystości stałych i płynnych na terenie gmin zlokalizowanych w powiatach: garwolińskim i mińskim (woj. Mazowieckie) oraz ryckim i łukowskim (woj.lubelskie).

 

Przedsiębiorstwo jako pierwsze w regionie wprowadziło selekcje odpadów u źródła powstawania, jednocześnie biorąc odpowiedzialność za edukację społeczeństwa w w/w zakresie. Ponadto jest pionierem w zakresie usług związanych z pozimowym oraz letnim czyszczeniem dróg, wywozem i zagospodarowaniem odpadów zielonych oraz poremontowych i budowlanych.