wordpress Działalność proekologiczna

ROZSTRZYGNIĘCIE II edycji konkursu „Młody lider powiatowej ekologii” (2017)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Czerwiec 20, 2017

ROZSTRZYGNIĘCIE II edycji konkursu „Młody lider powiatowej ekologii” (2017)

Podziel się:

ROZSTRZYGNIĘCIE

II edycji konkursu „Młody lider powiatowej ekologii” (2017)

Konkurs kierowany jest do przedszkoli i szkół z terenu powiatu garwolińskiego i organizowany jest cyklicznie celem propagowania postaw proekologicznych i społecznych wśród dzieci i młodzieży z naszego najbliższego otoczenia. Poszczególne jednostki rywalizowały w pięciu kategoriach tj. szkło, plastik, makulatura, baterie oraz elektronika, zbierając poszczególne surowce.

Finał konkursu odbył się podczas otwartego festynu rodzinnego w dniu 4 czerwca 2017 r. na terenie siedziby firmy w Lucinie.

W trakcie imprezy zapewniliśmy bezpłatne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych m.in. przejazdy czołgiem, animacje dla dzieci, „dmuchańce”, ściankę wspinaczkową, euro bangee, małpi gaj występy zespołów rozrywkowych i tanecznych, pokazy karate,pokazy lotnicze oraz wiele innych atrakcji.

 

W tym roku dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów w konkursie odebraliśmy łącznie:

86, 69 t makulatury

22,36 t szkła

19,52 t plastiku

19,98 t elektroniki

3,7 t baterii

 

MAKULATURA

I miejsce – Sylwia Srebro – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

Wyróżnienie – Ala Wielgosz – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

 

BATERIE

I miejsce – Dominika Rogala – PUBLICZNE GIMNAZJUM W BOROWIU

Wyróżnienie – Szymon Bieńko- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

 

SZKŁO

I miejsce – Zosia Włodarczyk – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

Wyróżnienie – Jakub Skoczylas – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

 

PLASTIK

I miejsce – Wiktoria Kałczyńska – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

Wyróżnienie – Iza Soćko – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

 

ELEKTRONIKA

I miejsce – Maria Gładysz – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA

Wyróżnienie – Kacper Śmietanka – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ANTONIÓWCE ŚWIERŻOWSKIEJ

 

Makulatura

Miejsce I – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA WOLA ŁASKARZEWSKA , 08-450 ŁASKARZEW

Czek o wartości 1000,00 zł, PROJEKTOR ASUS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW

Miejsce II – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NOWY ŻABIENIEC NOWY ŻABIENIEC 2, 08-470 WILGA WIEŻA PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

Miejsce II – Publiczne Przedszkole Nr 2 „Akademia Pana Kleksa”

STÓŁ Z GRĄ PIŁKARZYKI, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW,

Miejsce III – PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŻYCZYNIE ŻYCZYN 55A, 08-455 TROJANÓW

RADIOODTWARZACZ PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

 

Plastik

Miejsce I – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DAMIANOWIE 08-455 TROJANÓW

Czek o wartości 1000,00 zł, PROJEKTOR OPTOMA, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW

Miejsce II – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA WOLA ŁASKARZEWSKA , 08-450 ŁASKARZEW

WIEŻA PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

Miejsce III – PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŻYCZYNIE ŻYCZYN 55A, 08-455 TROJANÓW

RADIOODTWARZACZ PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

 

Szkło

Miejsce I – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ORONNE, ORONNE 8 , 08-480 MACIEJOWICE

Czek o wartości 1000,00 zł, PROJEKTOR LEDOWY ART, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW

Miejsce II – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA WOLA ŁASKARZEWSKA , 08-450 ŁASKARZEW

WIEŻA PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

Miejsce III – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DAMIANOWIE 08-455 TROJANÓW

RADIOODTWARZACZ PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

 

Baterie

Miejsce I – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IWOWEM IWOWE 140, 08-412 BOROWIE

Czek o wartości 1000,00 zł, PROJEKTOR LEDOWY ART, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW

Miejsce II – PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŻYCZYNIE ŻYCZYN 55A, 08-455 TROJANÓW

WIEŻA PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

Miejsce III – PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII WÓJCIK WILKOWYJA, 08-410 GARWOLIN

RADIOODTWARZACZ PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

 

Elektro

Miejsce I – PUBLICZNA SZKOŁĄ PODSTAWOWA W ANTONIÓWCE ŚWIERŻOWSKIEJ ANTONIÓWKA ŚWIERŻOWSKA 24A, 08-480 MACIEJOWICE

Czek o wartości 1000,00 zł, PROJEKTOR LEDOWY ART, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW

Miejsce II – SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAMIĘCI WANAT W DĄBROWIE WOLA ŁASKARZEWSKA WOLA ŁASKARZEWSKA , 08-450 ŁASKARZEW

WIEŻA PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

Miejsce III – PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŻYCZYNIE ŻYCZYN 55A, 08-455 TROJANÓW

Radioodtwarzacz PHILIPS, ZESTAW KSIĄŻEK, ZESTAW GLOBUSÓW, zestaw piłek

 

SPONSORZY:

• Studio Ruchu Magdalena i Piotr Kordaszewscy

• Kamilex Stanisław Łysik

• Dach Kowalscy Elżbieta Jaszczuk Firma z Garwolina

• F.H.U. Anmar Marek Sabała

• P.H.U. Carpol G. i M. Włodarczykowie Sp.j.

• Nadleśnictwo Garwolin Nadleśnictwo

• Bank Spółdzielczy w Garwolinie i Łaskarzewie

• Firma Produkcyjno-Handlowa Zachem Tadeusz Głowala

• Centrum Druku – Mateusz Michalik

• Sante A. Kowalski Sp.j. Sante A. Kowalski Sp.j.

• Muszkiet Ochrona

• Auto Podlasie Sp.z o.o.

• AMK GROUP Rękawek, Kondraciuk Sp.j.

• Toensmeier Centrum

• Terberg Matec Polska sp. z o.o.

• Piekarni i Cukierni M.Górski, T. Górski

• F.H.U. ASKO Andrzej Czarnecki Firma Handlowo-Usługowa Asko

• ESE Sp.z.o.o.

• AR-TIG Andrzej Rogowski AR-TIG

• Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań

• REKOPOL – Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

• Mikulski Artek Dystrbucja Lodów Firma Artek S.C

• Zakładu Budowlanego Mega Bud Sitek Witold

• Budramat Firma

• FHU JARMIR Jarosław Kęder, Mirosław Lewandowski

• P.P.H.U. POLBLUME Zbigniew Miazga

• Krynicki Recykling S.A.

• P.P.H.Kudaszewicz Kudaszewicz Barbara

• Liceum Ogólnokształcące Lotnicze w Dęblinie

• T.S.C. Sp. z o.o.

• P.U.H. Janpol Sp.j. Janusz Wyglądała, Jarosław Wyglądała

• Zakład Mechaniki i Diagnostyki Samochodowej Henryk Samoraj

• Świecie Recykling Sp. z o.o.

• Meblo Płyt

• Medien Partner

• Meiller Polska Sp. z o. o.

• Scania Polska SA

• BARTBO Park Rozrywki Aktywnej

• CZAN

• TB Truck & Trailer Serwis

• Inter Cars

• Top-Serwis Beata i Tomasz Rękawek

• Interdruk s.a.

• Usługi z zakresu BHP i P.Poż. Panu Krzysztofowi Mikulskiemu

• Bialpak

• Okinawa Shorin Ryu Karate Kobudo

• Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „NO NAME”

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki Patronatem Medialnym objęli nas

• eGarwolin – Regionalny Portal Internetowy

• Twój Głos – Serwis Informacyjny

• Kurier Garwoliński

• Życie Siedleckie

 

GALERIA ZDJĘĆ: